LZS "ORZEŁ" Pęckowo - strona nieoficjalna

  • Aktualności:
  • 2015-02-10 Sparing - Polonia Piła
  • 2015-02-01 Treningi!
  • 2015-01-15 Sparingi!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Damasławek - Zamek Gołańcz 2:2
  • Noteć Czarnków - Radwan Lubasz 1:2
  • Korona Stróżewo - Noteć Rosko 4:2
  • Nielba II Wągrowiec - Polonia Chodzież 3:0
  • Sokół Szamocin - Fortuna Wieleń 2:3
  • Płomień Połajewo - Unia Wapno 3:3
  •        
Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

02

03-2015

pon.

03

03-2015

wtorek

04

03-2015

środa

05

03-2015

czwartek

06

03-2015

piątek

07

03-2015

sobota

08

03-2015

niedziela

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 77, wczoraj: 241
ogółem: 291 561

statystyki szczegółowe

Rozgrywki PKO

Aktualności

Sparing - Polonia Piła

  • autor: orzelpeckowo, 2015-02-10 20:35

Sparing!

 

Polonia Piła - Orzeł Pęckowo

 

niedziela 01/03/2015

godzina 12:00

wyjazd 9:45

 

miejsce: Euroboisko Wałcz


Treningi!

  • autor: orzelpeckowo, 2015-02-01 16:37

Treningi!

 

sobota 28.02.2015 - brak treningu

 

 

 


Sparingi!

  • autor: orzelpeckowo, 2015-01-15 17:28

 

 

Wyniki sparingów!

 

 


Plan przygotwań

  • autor: orzelpeckowo, 2014-12-29 13:57

 

 

Plan przygotowań!


Oddaj głos na Filipa!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-12-10 20:42


Oddaj głos na Filipa!


Krótkie podsumowanie

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-17 11:51

 

Podsumowanie....


Ostatni raz w tej rundzie...

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-10 13:18

 

Zamek Gołańcz  - Orzeł Pęckowo

 

2 : 2


Archiwum aktualności


Mecz 2014-05-04, 16:00


herb GLKS Wysoka 0:2 herb Orzeł Pęckowo
GLKS Wysoka   Orzeł Pęckowo

Losowa galeria

Orzeł - Wysoka
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sokół Damasławek 2:2 Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków 1:2 Radwan Lubasz
Korona Stróżewo 4:2 Noteć Rosko
Nielba II Wągrowiec 3:0 Polonia Chodzież
Sokół Szamocin 2:3 Fortuna Wieleń
Płomień Połajewo 3:3 Unia Wapno