LZS "ORZEŁ" Pęckowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

24

11-2014

pon.

25

11-2014

wtorek

26

11-2014

środa

27

11-2014

czwartek

28

11-2014

piątek

29

11-2014

sobota

30

11-2014

niedziela

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 4, wczoraj: 186
ogółem: 269 418

statystyki szczegółowe

Rozgrywki PKO

Aktualności

Trening!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-17 11:51

Treningi

 

środa 19.11.2014r. godzina 19:00 - Orlik Chełst

sobota 22.11.2014r. godzina 14:00 - Orlik Chełst


Ostatni raz w tej rundzie...

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-10 13:18

Trening!

poniedziałek 10.11.2014r. godz. 18:00

Orlik Chełst

 

Wyjazd na mecz z Zamkiem Gołańcz

10:00


Z Radwanem!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-07 18:07

Orzeł Pęckowo - Radwan Lubasz

08.11.2014 (sobota) godz. 14:00

boisko Pęckowo


Podsumowanie 10 kolejki

  • autor: orzelpeckowo, 2014-10-29 19:36

 

Podsumowanie 10 kolejki

 

PKO!


Coach na pudle! 8 trafień!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-10-29 19:33

 

Klasyfikacja najlepszych

 

snajperów PKO!


Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

  • autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!


Treningowo!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-10-27 20:43

Trening!

 

środa 19:00

 

Orlik Chełst!


Archiwum aktualności


Mecz 2014-05-04, 16:00


herb GLKS Wysoka 0:2 herb Orzeł Pęckowo
GLKS Wysoka   Orzeł Pęckowo

Losowa galeria

LZS "ORZEŁ" Pęckowo vs UKS "ACER" Miały
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Orzeł Pęckowo - Radwan Lubasz
Sokół Damasławek - Noteć Rosko
Noteć Czarnków - Polonia Chodzież
Korona Stróżewo - Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin - Płomień Połajewo
Nielba II Wągrowiec - Unia Wapno
Sokół Damasławek - Noteć Rosko

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Fortuna Wieleń 2:1 Noteć Czarnków
Płomień Połajewo 0:4 Nielba II Wągrowiec
Polonia Chodzież 2:1 Sokół Damasławek
Radwan Lubasz 4:1 Zamek Gołańcz
Unia Wapno 4:1 Korona Stróżewo
Noteć Rosko 1:2 Orzeł Pęckowo

Reklama