LZS "ORZEŁ" Pęckowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

21

12-2014

niedziela

22

12-2014

pon.

23

12-2014

wtorek

24

12-2014

środa

25

12-2014

czwartek

26

12-2014

piątek

27

12-2014

sobota

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 6, wczoraj: 138
ogółem: 276 197

statystyki szczegółowe

Rozgrywki PKO

Aktualności

Oddaj głos na Filipa!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-12-10 20:42


Oddaj głos na Filipa!


Krótkie podsumowanie

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-17 11:51

 

Podsumowanie....


Ostatni raz w tej rundzie...

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-10 13:18

 

Zamek Gołańcz  - Orzeł Pęckowo

 

2 : 2


Z Radwanem!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-11-07 18:07

Orzeł Pęckowo - Radwan Lubasz

 

1 : 5

 


Podsumowanie 10 kolejki

  • autor: orzelpeckowo, 2014-10-29 19:36

 

Podsumowanie 10 kolejki

 

PKO!


Coach na pudle! 8 trafień!

  • autor: orzelpeckowo, 2014-10-29 19:33

 

Klasyfikacja najlepszych

 

snajperów PKO!


Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

  • autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!


Archiwum aktualności


Mecz 2014-05-04, 16:00


herb GLKS Wysoka 0:2 herb Orzeł Pęckowo
GLKS Wysoka   Orzeł Pęckowo

Losowa galeria

Orzeł Pęckowo - Polonia Piła
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Orzeł Pęckowo - Radwan Lubasz
Sokół Damasławek - Noteć Rosko
Noteć Czarnków - Polonia Chodzież
Korona Stróżewo - Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin - Płomień Połajewo
Nielba II Wągrowiec - Unia Wapno
Sokół Damasławek - Noteć Rosko

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Fortuna Wieleń 2:1 Noteć Czarnków
Płomień Połajewo 0:4 Nielba II Wągrowiec
Polonia Chodzież 2:1 Sokół Damasławek
Radwan Lubasz 4:1 Zamek Gołańcz
Unia Wapno 4:1 Korona Stróżewo
Noteć Rosko 1:2 Orzeł Pęckowo