Jakie miejsce wywalczy Orzeł Pęckowo w rundzie jesiennej PKO?

Noteć zalała Pęckowo

• autor: orzelpeckowo, 2014-08-24 11:40

Noteć Czarnków  - Orzeł Pęckowo

2:0

„ Do trzech razy sztuka?” – nie tym razem. Orzeł Pęckowo w debrach powiatu przegrywa

z Notecią Czarnków 2:0. Było to spotkanie które stało na wysokim poziomie, gra toczyła się

w szybkim tempie a sam mecz mógł się podobać. Niestety Orzeł nadal nie potrafi wykorzystać

potencjału jaki posiada i na przekór wszystkim którzy stoją z boku i ślą w kierunku naszej

drużyny złe komentarze mówimy: Jeszcze pokażemy na co nas stać!.

Derbowy mecz rozpoczął się o godzinie 16:00, piękny obiekt w Czarnkowie niestety

nie przyciągnął zbyt wielu kibiców, a szkoda bo było to widowisko naprawde godne uwagi.

Orzeł Pęckowo rozpoczął mecz w następującym zestawieniu: Bartłomiej Soboń,

Robert Błoch©, Łukasz Wojna, Bartosz Górny, Paweł Nowak, Łukasz Sikora,

Mateusz Matuszczak, Filip Bździel, Dawid Sauermann,

Przemysław Sawarzyński oraz Andrzej Matuszak.

Pierwsze minuty spotkania były wyrównane, gra toczyła się głównie w środku pola a

sytuacji klarownych było jak na lekrastwo. Pierwsze zagrożenie stworzyli piłkarze Orła,

za sprawą Łukasza Sikory który oddał mocny strzał z okolic 25 metra,niestety

strzał był niecelny.  W kolejnych minutach meczu przewagę optyczną posiadali

gospodarze jednak dobra postawa naszej obrony jak i bramkarza skutecznie eliminowała

zagrożenie pod naszą bramką. Noteć próbowała stworzyć zagrożenie ze stałych fragmentów

gry oraz skrzydłami lecz ich próby nie znalazły drogi do naszej bramki. Orzeł próbował

odpowiedzieć strzałem Filipa Bździela lecz i jego strzał minimalnie minął światło bramki

gospodarzy. Próbował również Mateusz Matuszczak, niestety Matiemu brakowało precyzji i

jego uderzenia mijały światło bramki. Groźne akcje zaczepne przeprowadzał Paweł Nowak

lecz i mu brakowało preczji w podaniach oraz strzałach. Gdy wydawało się że pierwsza

połowa skończy się bezbramkowym rezultatem, gospodarze wykorzystali błąd naszego

zespołu i wyprowadzili skuteczny kontratak prawą strona boiska. Pomocnik Noteci zagrał

mocną piłkę w pole karne które skuteczenie zamknął napastnik Czarnkowa i wyprowadził

swóją druzynę na prowadzenie. Sędzia głowny tego spotkania tuż po tej akcji zakończył

pierwszą część meczu. Drugą odsłona tego spotkania a w zasadzie 15 minut drugiej

połowy była w wykoniu naszego zespołu fatalna, Orzeł wyszedł bez wiary i dał się

kompletnie zepchać do defensywy. Ponownie gdyby nie Batłomiej Soboń i jego wspaniała

interwencja w 50 miucie meczu, Orzeł mógł zapomniec o odrobieniu strat.

Ta interwencja dała naszym pilkarzom dodatkowy zastrzyk energii, to Orzeł zmusił

gospodarzy do cofnięcia do defensywy i to nasi piłkarze tworzyli groźne sytuacje.

Próbował Przemysław Sawarzyński, Filip Bździel, Paweł Nowak, Łukasz Sikora,

Mateusz Matuszczak niestety brakowało szczęscią bądź dokładności. Orzeł w

końcowej fazie meczu rzucił praktycznie całe siły żeby wyrównać, niestety

fortuna ponownie była po stronie Czarnkowiam, którzy wyprowadzili skuteczna kontrę i

ustalili wynik meczu na na 2:0.

Drużynie Noteci Czarnków gratulujemy zwycięstwa!. My nadal czekamy na

zwycięstwo naszego zespołu i wiemy że taki dzień nadejdzie! Głowa do góry Panowie!

Gramy dalej!

Parę slow na temat derbowego meczu z mariogool.pl

Dziesiąte kolejne zwycięstwo (wliczając poprzedni sezon) odnieśli podopieczni Roberta Solarka.

Jednak piłkarze Orła Pęckowo do końca walczyli o korzystny rezultat.